Отзывы о компании Интернет-магазин "KRISTALL"
- Людмила С.
Супер дети и я сама в восторге
- Інна Р.
Дякую, усі діти задоволені, замовила одразу 6 шт.
Тільки упакування не дуже. Усі коробки помяті...Але з товаром все добре. - Анастасія Ш.
- Наталія Г.
- Марія К.
- Олег І.
- Аліна К.
- Наталя Н.
- Інна Г.
- володимир ф.
