Відгуки про компанію Інтернет-магазин "KRISTALL"
- Володимир Ш.
- Эвген Б.
- Марина В.
- Александр К.
- Елена Ю.
- Мар'яна С.
- Катерина С.
- Ірина Д.
Дуже крихка ,боялася щоб під час першого миття не зламалася,все пластмасове.Але за такі гроші -оправдує себе )
- Альона М.
Дуже чудова щітка, дуже гарно знімає наліт. Рекомендую.
- Лариса В.
