Відгуки про компанію Інтернет-магазин "KRISTALL"
- Марина К.
- Володимир Н.
Все норм, окрім опису.На фото зображено одного кольору а прислали другого.А в цілому все влаштовує.
- Ніна Л.
- Николай С.
Понравилось всё.
- наталья с.
- Сергій Л.
Швидко відправили. Все ок
- Евгений Л.
- Иван Р.
- Тетяна Б.
товар був смердючий, таке почуття що він валявся на смітнику, був дуже прокурений, жах
- Клавдія Н.
